Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu oddaje do dyspozycji studentów oraz gości hotelowych nowoczesny Dom Studencki "Na Wspólnej" zlokalizowany w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie parku oraz posiadający dogodne połączenie komunikacyjne z Uczelnią. To nowoczesny, spełniające wszystkie standardy budynek, który zapewnia komfortowe warunki mieszkania w doborowym towarzystwie i miłej atmosferze.

Dom Studencki

NOWOCZESNOŚĆ I WYGODA

Nowoczesne, przestronne i w pełni wyposażony budynek posiada 198 miejsc noclegowych. Personel Domu Studenckiego stara się zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo przez całą dobę oraz najlepsze warunki do nauki i spędzania czasu wolnego.

Każdy z pokoi wyposażony jest w szerokopasmowe łącze internetowe, umożliwiające studentom i gościom hotelu bezpłatne podłączenie indywidualnych komputerów do sieci Internet.

 

W WOLNEJ CHWILI

W wolnym od nauki czasie studenci oraz goście mogą korzystać z w pełni wyposażonych: klubu fitness, sauny, sali teatralnej oraz sal telewizyjno-konferencyjnych.

 

"HOTEL"

W okresie letnim tj. od lipca do końca września akademik „Na Wspólnej” służy jako hotel lub schronisko młodzieżowe. W czasie wakacji możemy także organizować kilkudniowe narady, konferencje, sympozja itp.

 

DOM STUDENCKI "Na Wspólnej"

 • 198 miejsc noclegowych w aneksach 2- i 3-pokojowych
 • 14 pokoi gościnnych w aneksach pojedynczych
 • 6 pokoi gościnnych w aneksach 2-pokojowych
 • w każdym aneksie łazienka, prysznic
 • w każdym pokoju lodówka, sygnał telewizyjny i internet
 • na każdej kondygnacji kuchnie, pralnia z suszarnią
 • sala TV/konferencyjna
 • Fitness Klub i Sauna
 • stołówka z możliwością wykupienia posiłków
 • obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  (podjazd, winda)
 • parking

Opłaty

Cennik opłat za wynajem (Zarządzenie Nr 6/2023 z dnia 20 stycznia 2023 roku)

KAUCJA

Mieszkaniec PRZED zakwaterowaniem zobowiązany jest dokonać wpłaty kaucji w wysokości 450 zł na poczet ewentualnych braków w sprzęcie, zniszczeń oraz końcowego rozliczenia opłat. Student może to zrobić na 2 sposoby:
- wpłacić kaucję na wygenerowany na podstronie Płatności ANS nr konta. Wówczas osoba zgłaszająca się do zakwaterowania zobowiązana jest przedłożyć dowód wpłaty kaucji,
- dokonać opłaty kaucji w recepcji domu studenckiego.

SKŁADANIE DOKUMENTÓW

Wnioski do Rektora o przyznanie miejsca w domu studenckim należy składać w Biurze ds. studenckich (ul. Wojska Polskiego 1, pok. 206):
- dla I etapu - do dnia 30 czerwca
- dla II etapu - do dnia 15 sierpnia

Dokumenty

WAŻNE! Po 15 września prosimy kontaktować się z kierownikiem Domu Studenckiego i bezpośrednio do niego składać dokumenty

KONTAKT

ul. Wspólna 11-13
tel. recepcja: +48 55 629 05 15
tel.: +48 55 629 05 62
faks: +48 55 629 05 63
e-mail: Turn on Javascript!