Zaczynasz studia? Trenujesz, a może chcesz zacząć?

Zostań członkiem AZS i wyrób legitymację ISIC-AZS!

W roku akademickim 2023/2024 Klub Uczelniany AZS Akademii Nauk Stosowanych przyjmuje zapisy do pięciu sekcji. Są to:
1/ Sekcja Gier Sportowych – siatkówka, futsal, koszykówka
2/ Sekcja Sportów Wodnych – pływanie, żeglarstwo klasyczne, żeglowanie zdalnie sterowane, kajakarstwo, pływanie na desce SUP, smocze łodzie;
3/ Sekcja Siłowa
4/ Sekcja Szachowa
5/ Sekcja Tenisa Stołowego

Warunkiem przyjęcia do sekcji jest posiadanie aktualnej legitymacji AZS. Zapisy do sekcji KU AZS ANS od 02 października 2023 roku.

 

CZŁONKOSTWO w Klubie Uczelnianym Akademickiego Związku Sportowego Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu

Bycie członkiem KU AZS upoważnia do posiadania legitymacji ISIC-AZS. Dzięki niej mamy możliwość korzystania z wielu zniżek przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

KU AZS ANS w Elblągu to nie tylko sport, to również możliwość sprawdzenia się w działaniu na rzecz środowiska akademickiego, to zdobywanie doświadczeń w organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych, w tym również masowych, możliwość zatrudnienia się przy ich organizacji, uczestniczenie w wyjazdowych szkoleniach liderów AZS, organizatorów sportu akademickiego, otrzymywanie certyfikatów z tychże szkoleń, udział w festiwalach i innych atrakcyjnych wyjazdowych przedsięwzięciach łączących członków AZS z całego kraju. Aktywni członkowie pozyskują nowe doświadczenia i uprawnienia, które będą dla nich pomocne w trakcie i po zakończeniu studiów.