Ubezpieczenie NNW 2022/2023! 

 

Studenci od dziś rusza zbiórka pieniędzy na ubezpieczenie NNW na rok akademicki 2022/2023. 

Warunki ubezpieczenia [PDF]

 

Okres odpowiedzialności ubezpieczenia obowiązuje od 01.09.2022 do 31.08.2023 roku. 

 

Do wyboru jest aż 6 wariantów, a składki są bardzo zróżnicowane i wynoszą od 48 zł do 156 zł, czyli każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Oferta zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Niezależnie w ofercie przewidziano dodatkowe ubezpieczenie OC studenta podczas praktyk studenckich w trzech najwyższych wariantach.

Ponadto przy zakupie ubezpieczenia dla drugiego i kolejnych dzieci w rodzinie (np. drugiego studenta lub młodszego brata lub siostry) generuje się dodatkowa zniżka w wysokości 30%

(student i jego rodzeństwo oczywiście mogą uczęszczać do różnych szkół).

 

Ważna informacja ! 

Ubezpieczenie jest dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia. Jeśli będą osoby chętne zakupem ubezpieczenia, które ukończyły 26 rok życia proszone są o kontakt poprzez fanpage. 

 

 

Bardzo prosty zakup ubezpieczenia:

1. Klikamy w ikonkę "KUP TERAZ" i zostajemy przekierowani na stronę zakupu.

2. Wpisujemy ilość ubezpieczanych osób.

3. Wybieramy rodzaj placówki do której uczęszczamy, tj, kafelek: "szkoły licealne i studenci" oraz zaznaczamy interesujący nas wariant ubezpieczenia

4. Wpisujemy dane ubezpieczającego i ubezpieczonego (jeśli zawieramy ubezpieczenie na swoją rzecz to oczywiście nanosimy wyłącznie swoje dane) i zaznaczamy zgodę na przesłanie ogólnych warunków ubezpieczenia drogą elektroniczną

5. Dokonujemy płatności.

 

Link do ubezpieczenia : https://tuz.pl/ubezpieczenia-szkolne/?kod=PFU2022-2/SZK0037261

 

Po wpisaniu danych osobowych, jeszcze przed dokonaniem płatności, na podaną skrzynkę mailową przychodzą ogólne warunki ubezpieczenia, karta produktu i informacja RODO.

Po wykonaniu płatności dociera na skrzynkę druga wiadomość zawierajaca imienny Certyfikat (potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia).

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt poprzez fanpage https://www.facebook.com/kundzia.2804

lub bezpośrednio z ubezpieczycielem Turn on Javascript! / 501 317 823 (Krzysztof Jaroch)