Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Erasmus+ to nie tylko nauka

Erasmus+ to nie tylko nauka

27 października studenci zagraniczni goszczący w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu w ramach programu Erasmus+ zwiedzali Malbork.

Wzorem lat ubiegłych również i w tym roku Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą ANS w Elblągu organizuje liczne atrakcje dla osób przyjeżdżających do naszej Uczelni w ramach programu Erasmus+.

Wyjazd do Malborka, którego głównym punktem było zwiedzanie zamku zrobił na studentach duże wrażenie.

- Było świetnie. Zamek jest naprawdę niesamowity – mówili studenci.

Niezwykły styl architektoniczny, w którym zamek został zbudowany oraz mnogość ciekawych wystaw dostępnych dla zwiedzających sprawiły, że studenci byli zadowoleni z wycieczki i z niecierpliwością czekają na kolejne atrakcje organizowane przez Akademię.

Takie wyjazdy bardzo dobrze podkreślają ideę programu. Erasmus+ pozwala nie tylko zdobyć wiedzę, doświadczenie i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, ale również poszerzyć horyzonty, otworzyć umysł oraz przeżyć niesamowitą przygodę życia.

W tym roku w murach ANS w Elblągu, w ramach Programu ERASMUS+ z bogatej oferty kształcenia korzysta 7 zagranicznych studentów z: Recep Tayyip Erdogan University (Turcja), Firat University (Turcja), University of Castilla-La Mancha (Hiszpania), Universidad de Oviedo (Hiszpania). Obcokrajowcy przebywający w Instytucie Politechnicznym, Informatycznym, Pedagogiczno-Językowym i Ekonomicznym biorą udział w zajęciach na kierunkach: Filologia angielska, Ekonomia, Informatyka oraz Mechanika i budowa maszyn.

Więcej informacji o programie Erasmus+ znaleźć można na stronie: https://ans-elblag.pl/erasmusplus/


Data publikacji: 30 października 2023

Przewiń do góry