Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Grzegorz Borys popełnił samóbójstwo? Komentarz eksperta ANS w Elblągu

Grzegorz Borys popełnił samóbójstwo? Komentarz eksperta ANS w Elblągu

Nie milkną echa odnalezienia zwłok Grzegorza Borysa, zabójcy 6-letniego chłopca. W mediach pojawia się mnóstwo teorii spiskowych, dotyczących chociażby obrażeń i ran ciętych, które miał Grzegorz Borys.
W tej sprawie wypowiedziała się dla RMF FM nasza wykładowczyni dr Ewa Pachura, autorka pracy doktorskiej dotyczącej ujawniania prawdy materialnej na miejscach improwizowanych samobójstw i zabójstw.

Spójrzmy na liczbę ran, które miał na ciele Grzegorz Borys. Wynika z tego, że poświęcił dużo czasu na to, by je sobie zadać - mówi dr Ewa Pachura

Tu wątpliwości mogłaby rozwiać informacja o regularności tych ran. Osoby, które nacinają swoją skórę, zostawiają bardzo regularne rany. Przypadkowy układ ran wskazywałby na to, że dana osoba się broniła. Nie ma informacji o takiej sytuacji - zaznacza Pachura. I podkreśla: Prokuratura opisała rany jako charakterystyczne dla osób próbujących odebrać sobie życie.

 

Całą wypowiedź można przeczytać na stronie: https://www.rmf24.pl/regiony/trojmiasto/news-ujawniamy-kulisy-poszukiwan-grzegorza-borysa,nId,7138579

fotografia do artykułu: źródło rmf24.pl/Policja


Data publikacji: 10 listopada 2023

Przewiń do góry