Dołącz do KU AZS

Dołącz do KU AZS

Uwaga studenci, ruszają zapisy do sekcji Akademickiego Związku Sportowego PWSZ w Elblągu. W szerokiej ofercie zajęć każdy znajdzie coś dla siebie!

W roku akademickim 2021/2022 Klub Uczelniany AZS PWSZ w Elblągu przyjmuje zapisy do niżej wymienionych sekcji:

1. Sekcja E-Sport

2. Sekcja Jeździecka

3. Sekcja Koszykówki

4. Sekcja Nordic Walking

5. Sekcja Piłka nożna/Futsal

6. Sekcja Piłki Ręcznej

7. Sekcja Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn

8. Sekcja Turystyczna

9. Sekcja Turystyki Rowerowej

 

Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną: Turn on Javascript!

Udział w sekcjach nie zwalnia z zajęć wychowania fizycznego.

 

Do ww. sekcji mogą zapisać się studenci wszystkich lat (I i II stopnia PWSZ w Elblągu). Warunkiem utworzenia sekcji gier zespołowych jest zgłoszenie min. 12 osób. W zajęciach sekcji mogą uczestniczyć tylko Ci studenci i instruktorzy, którzy posiadają aktualną legitymację AZS.

 

UWAGA!! Wykupienie legitymacji może nastąpić tylko wtedy gdy zostanie potwierdzony skład sekcji i zapadnie decyzja o jej uruchomieniu.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od poniedziałku 11 października 2021 rusza Sekcja Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 16:30 - 18:00 i 18:00 - 19:30 na dużej hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 8 w Elblągu, przy ul. Szańcowej 2. Zajęcia prowadzić będzie mgr Adam Jażdżyński.

Wszystkich chętnych studentów i studentki, ze wszystkich roczników i instytutów, zapraszamy na pierwsze spotkanie w dniu 11 października 2021, o godz. 16:30, które odbędzie się w hali sportowej jak wyżej. Proszę zabrać ze sobą strój sportowy oraz dobry humor. Jeżeli ktoś nie będzie mógł być o tej godzinie, może przyjść do godz. 19:15 z tym ,że o godz. 19:15 tylko rozmowa - bez pierwszego treningu.

Zajęcia odbywać się będą w pełnym reżimie sanitarnym. Zapraszamy i życzymy miłej zabawy.


Data publikacji: 06 października 2021

Przewiń do góry