Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Turniej Badmintona w Grze Pojedynczej – zapraszamy do udziału!

Turniej Badmintona w Grze Pojedynczej – zapraszamy do udziału!

Klub Uczelniany AZS Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu zaprasza studentów oraz pracowników Akademii do udziału w Turnieju Badmintona w Grze Pojedynczej.

Celem wydarzenia jest popularyzacja badmintona, promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, a także integracja społeczności akademickiej poprzez sportową rywalizację w duchu zasad fair play.

Turniej odbędzie się:

Data: 18 czerwca 2026 r. (czwartek)
Godzina rozpoczęcia: 17:30
Miejsce: boisko wielofunkcyjne Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu, ul. Wspólna 11 (boisko zlokalizowane za Domem Studenckim)

Turniej ma charakter amatorski. Rozgrywki prowadzone będą w grze pojedynczej, zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie wydarzenia.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Na najlepszych zawodników czekają pamiątkowe medale za zajęcie miejsc I–III.

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu do aktywnego udziału oraz wspólnej sportowej rywalizacji!

 

Organizator:
Klub Uczelniany AZS Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu

Turniej odbywa się w ramach imprezy organizowanej przez Radę Studentów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu.

 

Załącznik: Regulamin Turnieju Badmintona w Grze Pojedynczej

 

Zapraszamy: KU AZS ANS w Elblągu


Data publikacji: 17 czerwca 2026

Przewiń do góry