2026
17 czerwcaTurniej Badmintona w Grze Pojedynczej – zapraszamy do udziału!
Klub Uczelniany AZS Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu zaprasza studentów oraz pracowników Akademii do udziału w Turnieju Badmintona w Grze Pojedynczej.
Celem wydarzenia jest popularyzacja badmintona, promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, a także integracja społeczności akademickiej poprzez sportową rywalizację w duchu zasad fair play.
Turniej odbędzie się:
Data: 18 czerwca 2026 r. (czwartek)
Godzina rozpoczęcia: 17:30
Miejsce: boisko wielofunkcyjne Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu, ul. Wspólna 11 (boisko zlokalizowane za Domem Studenckim)
Turniej ma charakter amatorski. Rozgrywki prowadzone będą w grze pojedynczej, zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie wydarzenia.
Udział w turnieju jest bezpłatny. Na najlepszych zawodników czekają pamiątkowe medale za zajęcie miejsc I–III.
Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu do aktywnego udziału oraz wspólnej sportowej rywalizacji!
Organizator:
Klub Uczelniany AZS Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu
Turniej odbywa się w ramach imprezy organizowanej przez Radę Studentów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu.
Załącznik: Regulamin Turnieju Badmintona w Grze Pojedynczej
Zapraszamy: KU AZS ANS w Elblągu
Data publikacji: 17 czerwca 2026


