Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Rozszerzamy współpracę ze szkołami średnimi

Rozszerzamy współpracę ze szkołami średnimi

8 grudnia Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni spotkał się z Dyrektorami 20 szkół średnich. Mieliśmy przyjemność gościć władze szkół ponadpodstawowych z: Elbląga, Braniewa, Malborka, Morąga, Nowego Dworu Gdańskiego, Ostródy, Pasłęka oraz Starogardu Gdańskiego.

Po przywitaniu zebranych gości, Rektor ANS w Elblągu dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni przeszedł do prezentacji Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu.

Dyrektorzy poznali instytuty oraz dostępne kierunki studiów w ANS w Elblągu, jak również dowiedzieli się co wyróżnia naszą Akademię. Następnie Rektor zaprosił Dyrektorów do dyskusji.

Zgodnie z tradycją akademicką w trakcie spotkania nie mogło również zabraknąć wykładu, który wygłosiła Prorektor ds. Organizacyjnych i Naukowych ANS w Elblągu dr Irena Sorokosz, prof. uczelni.

W trakcie prelekcji pt. "Z psychologii szefa - wybrane elementy" zebrani uzyskali m.in. wiele cennych porad i wskazówek, niezbędnych w pracy na stanowisku dyrektora.


Data publikacji: 09 grudnia 2022

Przewiń do góry