Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
ANS na Dniach Elbląga

ANS na Dniach Elbląga

Dni Elbląga to wyjątkowy czas dla każdego elblążanina i na tym wydarzeniu nie mogło również zabraknąć Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu.

Odwiedzający nasze stoisko w sobotę mieli unikatową szansę wziąć udział w grze miejskiej zorganizowanej z okazji 25-lecia Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu. Chętnych nie brakowało, a uśmiechy na twarzach i liczne pozytywne komentarzy świadczyły o tym, że tą atrakcją idealnie trafiliśmy w gusta młodszych i starszych.

- Super pomysł chociaż łatwo nie było. Miałyśmy sporo frajdy szukając odpowiedzi na kolejne pytania - mówiły Kamila i Ania, uczennice jednego z elbląskich liceów.

Niedziela natomiast była czasem intensywnych zmagań w ramach wyścigów smoczych łodzi. To już druga edycja tych wyścigów, w której startował zespół ANS w Elblągu, jednak tym razem ścigaliśmy się na nowych, krótszych łodziach.

Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko i w dwóch biegach zajęliśmy drugie miejsce, a raz trzecie. Odpadliśmy dopiero w II rundzie repasaży po bardzo zaciętej walce. Warto podkreślić, że technika ekipy ANS doskonaliła się z każdym kolejnym startem i ani razu nie zaliczyliśmy wywrotki.

Dzień pełen zmagań zwieńczyły grillowane kiełbaski oraz chleb ze smalcem, którymi mogli uraczyć się zawodnicy i kibice w strefie przygotowanej przez KU AZS ANS w Elblągu.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim studentom oraz pracownikom ANS w Elblągu biorącym udział w wydarzeniu, a także członkom oraz Pani Prezes Klubu Uczelnianego AZS ANS w Elblągu - mgr Henryce Szumnej.

Data publikacji: 27 czerwca 2023

Przewiń do góry