Wspomnienia ze stażu absolwenckiego na Cyprze

Cześć, mam na imię Marta i właśnie wróciłam do Polski po 6 miesiącach na Cyprze z programem Erasmus+. Pojechałam tam po obronie pracy dyplomowej, żeby zarobić trochę w pracy w hotelu i muszę przyznać, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

Miałam okazję zwiedzić wyspę, poznałam tamtejszą kulturę, nawiązałam wiele ciekawych znajomości, a przede wszystkim świetnie się bawiłam.

Na wyjeździe zarobiłam więcej niż mogłabym zarobić gdziekolwiek przez pół roku, bo poza regularną wypłatą (650 Euro), dostawałam również pieniądze z Erasmusa (550 Euro miesięcznie), a co więcej przysługiwało mi darmowe zakwaterowanie i wyżywienie 3 razy dziennie.

Ludzie, których poznałam należeli do przeróżnych narodowości, niektórzy z nich zostali moimi bliskimi przyjaciółmi, więc w najbliższym czasie czeka mnie jeszcze kilka wyjazdów za granicę.

Polecam skorzystanie z programu Erasmus+ każdemu, absolwentom jak i również tym, co nie ukończyli jeszcze studiów, jako wyjazd do pracy sezonowej latem. Naprawdę warto!

Przewiń do góry