Dołącz do Szlachetnej Paczki PWSZ Elbląg

Dołącz do Szlachetnej Paczki PWSZ Elbląg

Studenci III roku informatyki wraz z Klubem Ambasadora ruszyli z akcją Szlachetna Paczka. Jest to piękna inicjatywa, która potrzebuje naszego wsparcia. Pomagając ludziom w potrzebie wielokrotnie pokazaliśmy, jak wielkie serce ma społeczność PWSZ w Elblągu.

 

Do uzbierania jest kwota 3 tysięcy złotych. Damy radę? Jasne, że damy! Zbiórka prowadzona jest poprzez zrzutkę https://zrzutka.pl/b7psfw. Pamiętajmy, że liczy się każdy nawet najdrobniejszy gest.

 

-------------------------------------------------

HISTORIA PANI ALICJI

Pani Alicja to 50-letnia, cudowna kobieta. Trzy lata temu przeszła bardzo poważną operację kręgosłupa. Niestety kręgi zostały uszkodzone, w związku z czym najprostsze czynności domowe sprawiają jej ból.

Pani Alicja boryka się również z niedosłuchem oraz zaburzeniami psychicznymi. Mieszka sama. Przed operacją pracowała jako salowa w szpitalu, następnie sprzątała w jednostce wojskowej.

Obecnie jedyny dochód pani Alicji to zasiłek w kwocie 300 zł. Pani Alicja opłaca jedynie rachunek za prąd i tankuje samochód, jak musi dojechać do lekarza. Co razem daje koszt w wysokości 268 zł. Na życie pozostaje jej 32 zł. Pozostałe rachunki opłaca jej córka. Ona również zaopatruje mamę w żywność i niewielką ilość węgla.

 

Razem sprawmy, aby w tym roku Pani Alicja poczuła, czym jest prawdziwa magia świąt...


Data publikacji: 01 grudnia 2021

Przewiń do góry