Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Mistrzostwa ANS w Tenisie Stołowym

Klub Uczelniany AZS Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu wraz z Elbląskim Klubem Sportowym „Mlexer” w dniu 18 maja 2023 roku, w sali tenisa stołowego Hali Sportowo – Widowiskowej, przy Al. Grunwaldzkiej 135, zorganizował i przeprowadził Indywidualne Mistrzostwach ANS w Tenisie Stołowym. W sportowym wydarzeniu udział wzięli kibice i kibicki, sympatycy tej dyscypliny sportu.

W finale wystartowało 5 zawodników i  jedna zawodniczka.  Po zaciętej i emocjonującej walce została wyłoniona zwycięska trójka. Zdobywcą złotego medalu i tytułu Mistrza Akademii Nauk Stosowanych został Artem Korolchuk, drugie miejsce i tytuł Wicemistrza ANS w Elblągu wywalczył Kacper Kordalski, trzecie miejsce, tytuł drugiego wicemistrza i brązowy medal wywalczył Patryk Gładki.