Mistrzostwa PWSZ w Jeździectwie

Mistrzostwa PWSZ w Jeździectwie

W dniu 8 czerwca 2021 roku na hipodromie Stadniny Koni „Zastawno” odbyły się Mistrzostwa PWSZ w Jeździectwie. Organizatorem zawodów były KU AZS PWSZ w Elblągu i Sportowy Klub Jeździecki „Zastawno”. Do finałowego konkursu zakwalifikowało się dziesięć amazonek Sekcji Jeździeckiej Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego  PWSZ w Elblągu – Gabriella Altavilla, Joanna Chełmińska, Dominika Banasiak, Anna Brzoza, Sandra Lipińska, Ula Malec, Iwona Połeć, Patrycja Stankiewicz, Patrycja Urban, Maria Wojciechowska.

 

Finałowy konkurs zakończył się zwycięstwem (1) Patrycji Urban na koniu Umbria, która wywalczyła tytuł Mistrzyni PWSZ w Elblągu Jeździectwie. Drugie miejsce i tytuł pierwszej Wicemistrzyni PWSZ w Elblągu w Jeździectwie przypadł (2) Uli Malec, która startowała na koniu Genilia. Trzecie miejsce i tytuł drugiej Wicemistrzyni PWSZ Elblągu w Jeździectwie zdobyła (3) Sandra Lipińska na koniu Chojna.

 

Zawodom towarzyszyła przepiękna pogoda i fantastyczna atmosfera. Wszystkie zawodniczki spisały  się na medal.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w tak wspaniałej imprezie, jakimi są zawody konne a zwycięzcą  radości z wywalczonych tytułów i nagród.

 

Autorem zdjęć jest Anna Nieczuja – Ostrowska, miłośniczka koni, rozpoczynająca karierę fotografa koni i imprez jeździeckich, uczennica Zespołu Szkół Pijarskich w Elblągu.


Data publikacji: 11 czerwca 2021

Przewiń do góry