Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
I Festiwal Wiedzy w Akademii Nauk Stosowanych

I Festiwal Wiedzy w Akademii Nauk Stosowanych

30 maja w Instytucie Pedagogiczno-Językowym odbył się I Festiwal Wiedzy pod hasłem: Muminki odwiedzają ANS w Elblągu, którego celem było rozbudzanie zainteresowań i ciekawości poznawczej uczniów oraz popularyzowanie różnych dziedzin wiedzy.

W imprezie wzięli udział uczniowie klas III z elbląskich szkół podstawowych (SP nr 4, SP nr 8, SP nr 14, SP nr 15, SP nr 18, SP nr 21, SP nr 23). Poprzez zabawę i rywalizację uczniowie rozwijali umiejętności logicznego i analitycznego myślenia, rozwiązywali zagadki, krzyżówki z języka polskiego, języka angielskiego, eksperymentowali wzbogacając wiedzę o otaczającej nas przyrodzie, tworzyli prace plastyczne, muzyczne miniatury na instrumentach, grali w gry, tańczyli, oglądali filmy o Muminkach i układali rebusy, quizy, a w biegach na orientację poszukiwali skarbów.

I Festiwal Wiedzy okazał się strzałem w dziesiątkę, uczniowie bawili się doskonale, z radością rywalizowali w atmosferze życzliwości i współpracy, zdobywając punkty dla swojej klasy.

I miejsce zdobyła klasa III b ze SP nr 15 w Elblągu

II miejsce zdobyła klasa III b ze SP nr 18 w Elblągu

III miejsce zdobyła klasa III a ze SP nr 4 w Elblągu

Wszystkie zespoły uczestniczące w I Festiwalu Wiedzy w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu otrzymały nagrody i dyplomy.

GRATULUJEMY !!!

I Festiwal Wiedzy w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu przygotowali studenci Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, Pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej z resocjalizacją nieletnich i Filologii angielskiej wraz z wykładowcami IPJ ANS w Elblągu.


Data publikacji: 02 czerwca 2023

Przewiń do góry