Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Biblioteka (BU2) otwarta

 

Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza studentów i pracowników Instytutu Pedagogiczno-Językowego do Biblioteki przy ul. Czerniakowskiej.

Remont dobiegł końca, można wypożyczać, korzystać z czytelń oraz miło spędzać czas. Jest to miejsce otwarte dla wszystkich.

W Bibliotece BU2 powstała również czytelnia dla osób niepełnosprawnych. Dostępne jest w niej biurko elektryczne FLEKSUS dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich z podnoszonym blatem i wcięciem - jedno stanowisko komputerowe dla osób niepełnosprawnych ruchowo i słabowidzących  wraz z oprogramowaniem SuperNova, klawiaturą Dolphin Keyboard oraz myszą BIGtrack z gniazdami do przycisków.  Na drugim  stanowisku znajduje się powiększalnik przenośny z funkcją czytania wyposażony w tablet dla osób słabowidzących z możliwością odsłuchania czytanego tekstu typu Prodigi Connect 12 oraz lampka ze szkłem powiększającym Astra. Czytelnia została dodatkowo wyposażona w krzesło rehabilitacyjne Business oraz  wypoczynkowy fotel i sofę typu Racing dla osób uczących się i pracujących w pozycji siedzącej.

Biblioteka jest czynna codziennie w godzinach 8.00-16.00.


Data publikacji: 09 grudnia 2019

Przewiń do góry