Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
CTT nominowane do nagrody EUROSYMBOL 2017

Centrum Transferu Technologii przy PWSZ w Elblągu nominowane do nagrody EUROSYMBOL 2017

Miło nam poinformować, że Centrum Transferu Technologii przy PWSZ w Elblągu uzyskało nominację do tytułu EUROSYMBOL 2017w kategorii:  Synergia Nauki i Biznesu.

Symbol 2017 wraz z rozszerzeniem nazwy o daną kategorię, to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony od 7 lat przez redakcję „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą” i „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”.

Program jest profesjonalnym narzędziem do kształtowania odpowiedniego wizerunku medialnego i najwyższej polityki jakości. EuroSymbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć również pod kątem mądrego wykorzystania środków unijnych.  W edycji 2016 Kapituła (w której zasiadają m.in. Henryk Warkocz, prezes TÜV Nord Polska, wieloletni poseł i działacz samorządowy dr Jan Rzymełka, prof. Robert Tomanek, rektor UE w Katowicach czy pisarz i medioznawca Tadeusz Biedzki) nagrodziła między innymi Instytut Podstaw Informatyki PAN, Instytut Niskich Temperatur PAN, Instytut Fizyki PAN, Instytut Genetyki Roślin i Zwierząt PAN, Politechnikę Warszawską, Politechnikę Gdańską.

Wyróżnienie Centrum Transferu Technologii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu w kategorii Synergii Nauki i Biznesu jest potwierdzeniem bardzo dobrej współpracy Uczelni z otoczeniem społeczno-gospodarczym.


Data publikacji: 04 października 2017

Przewiń do góry