16. Światowy Szczyt Cyfrowy ONZ - IGF 2021

16. Światowy Szczyt Cyfrowy ONZ - IGF 2021

W dniach 6-10 grudnia 2021r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 16. Światowy Szczyt Cyfrowy ONZ - IGF 2021.

IGF to ogólnoświatowa, coroczna inicjatywa ONZ, której celem jest inicjowanie i ułatwianie globalnej dyskusji o rozwoju przestrzeni cyfrowej oraz o najbardziej aktualnych kwestiach związanych z jej funkcjonowaniem. Organizatorzy przewidują obecność kilku tysięcy gości z całego świata, w tym ministrów i szefów organizacji międzynarodowych, przedstawicieli biznesu, działaczy organizacji pozarządowych i środowiska naukowego, teoretyków i praktyków.

Założeniem wydarzenia jest, aby tegoroczny Szczyt Cyfrowy ONZ był ważną inicjatywą dla młodych ludzi z całego świata, którzy w znacznej mierze tworzą globalne środowisko internetowe. Jednym z wydarzeń towarzyszących IGF 2021 będzie Młodzieżowy Szczyt IGF - Youth IGF Summit.To idealna okazja dla młodych ludzi, aby porozmawiać, w międzynarodowym gronie, na temat przyszłości przestrzeni cyfrowej. Podczas Szczytu zaplanowana jest specjalna ścieżka młodzieżowa, uroczysty koncert w NOSPR w Katowicach, możliwość zwiedzania Muzeum Śląskiego za złotówkę i wiele innych dodatkowych atrakcji. Dla uczestników Szczytu przewidziane są bezpłatne przejazdy komunikacją miejską.

 

Udział w Szczycie stacjonarnie lub on-line jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować poprzez stronę www.igf2021.pl

Zachęcamy do szybkiej rejestracji, ponieważ wyasygnowana pula miejsc na stacjonarny udział dla przedstawicieli Uczelni jest ograniczona.

 

 


Data publikacji: 17 listopada 2021

Przewiń do góry