Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
11-tysięczny absolwent ANS w Elblągu

11-tysięczny absolwent ANS w Elblągu

Już jedenaście tysięcy osób ukończyło studia w ANS w Elblągu. W dniu 14 maja Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni uroczyście wręczył dyplom oraz pogratulował 11-tysięcznemu absolwentowi naszej Uczelni. Dyplom o numerze 11 000 otrzymał mgr Wojciech Krajnik, który studiował na kierunku Studia menadżersko-prawne w Instytucie Ekonomicznym. Promotorem jego pracy magisterskiej był prof. dr hab. inż. Roman Kisiel.

- Czas studiów wspominam bardzo dobrze. Studia te przygotowują do pracy zawodowej i myślę, że warto takie studia ukończyć, ponieważ dają bardzo szeroką wiedzę  - mówił mgr Wojciech Krajnik, absolwent kierunku Studia menadżersko-prawne w ANS w Elblągu.

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu (wcześniej PWSZ w Elblągu) kształci studentów od 1998 roku, a pierwszy dyplom został wydany w 2001 roku i otrzymała go absolwentka kierunku Język niemiecki z Instytutu Pedagogiczno-Językowego.

Uczelnia jako jedna z pierwszych w kraju zauważyła ogromną potrzebę kształcenia praktycznego, które jest motywem przewodnim na wszystkich kierunkach studiów oferowanych przez ANS w Elblągu. Pilnie śledzimy losy naszych absolwentów, a ich kariery są najlepszym wyznacznikiem jakości studiów, które ukończyli.

Serdecznie gratulujemy wszystkim tegorocznym absolwentom ANS w Elblągu oraz życzymy dalszych sukcesów!


Data publikacji: 14 maja 2024

Przewiń do góry