Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Zrób to – PoStudencku!

Zrób to – PoStudencku!

Studenci się uaktywnili – to widać. Przez Otrzęsiny PWSZ w YOLO przewinęło się około 200 studentów oraz gości programu Erasmus+. Mikołajkowy Lunch cieszył się niebywałą frekwencją i przyczynił się do zwiększenia budżetu elbląskiego hospicjum. Loteria Dobroci zyskała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2780,08 zł! Co oznacza, że ubiegłoroczny rekord został niemalże trzykrotnie pobity.

Z powodu dużej aktywności studentów naszej uczelni Rada wychodzi z kolejnym pomysłem. Tym razem będą to comiesięczne facebookowe konkursy. Pierwszy z nich wystartuje już 28 stycznia 2019 roku. Do wygrania karta podarunkowa do Empik’u o wartości 50 złotych! Wszystkie konkursy wywodzą się z nowego cyklu PoStudencku. Nazwa prosta i chwytliwa odzwierciedla podstawowe założenie cyklu – odnosi się do studenckiego rozumienia i pojmowania świata, które każdy będzie mógł przedstawić dzięki swojej kreatywności.

W konkursie może wziąć udział każdy student PWSZ w Elblągu. Wystarczy zrobić zdjęcie adekwatne do tematu, wstawić je w komentarzu i zbierać lajki, serca oraz inne reakcje. Zdjęcie może mieć postać najzwyklejszego selfie, przez amatorskie próby aparatu, po fotografię artystyczną. Wygrywa to, które przyciągnie największą uwagę.

Szczegółowe i sprecyzowane informacje znajdziecie w załaczonym regulaminie. Zdradzić możemy jedną zasadniczą rzecz – liczy się pomysł.

Zrób to – PoStudencku!

 


Data publikacji: 28 stycznia 2019

Przewiń do góry