Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Szkolenie - Multiwyszukiwarka EDS

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia
Wyszukiwarka naukowa EBSCO Discovery Service: wyszukiwanie literatury naukowej nigdy nie było tak proste, które odbyło się
on-line 14 maja 2024r. o godz. 13.00.

Jeśli nie udało się Państwu dołączyć do szkolenia w trakcie spotkania, można odtworzyć je raz jeszcze, bądź udostępnić innej osobie, poniżej znajduje się link do nagrania.

Link do szkolenia

Podczas spotkania zaprezentowany był także nowy interfejs wyszukiwarki, który w przyszłości zastąpi ten aktualny. Zachęcamy do testowania nowej wersji interfejsu wyszukiwarki, która jest dostępna pod poniższym linkiem: https://research.ebsco.com/c/ooop5o?acr_values=ip+guest.

Ebsco Discovery Service zapewnia potężne możliwości wyszukiwania w bogatej i zróżnicowanej kolekcji zasobów informacyjnych instytucji. EDS umożliwia jednoczesne przeszukiwanie wielu zasobów informacyjnych, m.in. baz danych, serwisów czasopism i książek elektronicznych różnych wydawców i dostawców. Źródła informacyjne oferowane przez bibliotekę przeszukiwane są w szybki i łatwy sposób, za pomocą jednego okienka wyszukiwawczego, a rezultaty wyszukiwania wyświetlane są na jednej platformie w postaci ujednoliconej listy wyników.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi nagraniami dostępnymi na kanale YouTube oraz do subskrypcji kanału. Dodatkowe materiały szkoleniowe w języku polskim znajdą Państwo TUTAJ. Więcej informacji o produktach EBSCO znajdą Państwo na nowej stronie internetowej oraz na blogu.

 


Data publikacji: 13 maja 2024

Przewiń do góry