Program stażowy w EPEC

Program stażowy w EPEC

Elbląskie Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej uruchamia program stażowy skierowany do studentów studiów inżynierskich lub piątego roku studiów magisterskich o kierunku energetyka, technika cieplna lub inżynieria środowiska.
 
Oprócz wynagrodzenia finansowego w wysokości 1000 zł netto miesięcznie oferujemy miesięczne praktyki w siedzibie EPEC, cykliczne spotkania, możliwość realizacji projektów z zakresu ciepłownictwa. Studenci otrzymają także wsparcie w zakresie nabywania uprawnień do projektowania lub do kierowania robotami budowlanymi.

Do programu może przystąpić osoba mająca miejsce zamieszkania/zameldowania na terenie Elbląga i jego okolic. W tegorocznej edycji programy przewidujemy miejsca dla dwóch stypendystów.

Nabór do programu rusza 15 września 2021 r. i przeprowadzony zostanie w formie konkursu. Zainteresowane osoby muszą w formie pisemnej odpowiedzieć na pytanie “W jaki sposób podjęcie pracy w EPEC Sp. z o.o. będzie miało wpływ na rozwój mojej kariery oraz EPEC Sp. z o.o.?”. Prace należy wysłać do 30 września br. na adres Turn on Javascript!.

Regulamin programu znajduje się na stronie: http://www.epec.pl/154-strona,program-stazowy.html


Data publikacji: 21 września 2021

Przewiń do góry