Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Pracowity czas w Akustyku

Pracowity czas w Akustyku

Studenckie Koło Instytutu Informatyki Stosowanej PWSZ w Elblągu „Akustyk” kojarzymy głównie z nagrań dźwięku, między innymi: piosenki turbinaliowej, bajek i wierszyków. Ostatnio jednak sporo dzieje się u nich w sprawie rozwoju zespołu muzycznego.


Pod koniec października br. w celu prezentacji laboratorium i studia nagrań oraz wymiany doświadczeń, studenci gościli znaną w regionie Tczewską Formację Szantową.

- Planujemy razem z muzykami nagrać kilka wspólnych utworów. Panowie mają bogate doświadczenie muzyczne, którym chętnie podzielą się z naszymi studentami – mówi dr inż. Stanisław Witkowski, wykładowca oraz opiekun koła w Instytucie Informatyki Stosowanej PWSZ w Elblągu.


W miniony wtorek SKN Akustyk wzięło udział w spotkaniu Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk. 3 grudnia br. odbyła się prelekcja na temat „Ogrzewanie elektryczne na podczerwień” oraz „Internet poprzez sieć elektryczną”. Po części oficjalnej spotkania odbyła się wigilia, podczas której zespół Akustyk zagrał kilka świątecznych utworów.


Znane świąteczne piosenki (i nie tylko) mogli posłuchać również studenci PWSZ w Elblągu. Podczas Mikołajkowego Dnia Studenckiego, trzy gitary plus wokal wprowadziły w uczelni wyjątkowy, mikołajkowy nastrój.


Data publikacji: 06 grudnia 2019

Przewiń do góry