pomagaliśMY z radością! Padł rekord!

pomagaliśMY z radością! Padł rekord!

Pandemii nie udało się pokonać ducha radości i pomocy bliźniemu. Spółczesność akademicka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i zorganizowała zdalną zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

W ramach tegorocznej akcji studenci oraz pracownicy Uczelni mogli wspierać zbiórkę dwojako: stacjonarnie, wrzucając do puszek umiejscowionych we wszystkich budynkach uczelni oraz zdalnie, przelewem lub kartą do e-skarbonki. Na zainteresowanych czekały różnorakie atrakcje, między innymi wykłady otwarte czy cieszące się popularnością licytacje. Zwiedzanie Parlamentu RP z senatorem Jerzym Wcisłą, wejściówki do Parku Rozrywki Nowa Holandia, zestawy suplementów, kosmetyczne vouchery czy WOŚPowe gadżety to tylko niektóre z wielu fantów, które czekały na wylicytowanie.

 

Dzięki ogromnej hojności serc udało się pobić wszelkie rekordy, PWSZ uzbierało aż 5 136 zł! To największa kwota jaką do tej pory udało się zebrać Uczelni. Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli akcję i przyczynili się do naszego małego sukcesu.

 

Kolejne rekordy do pobicia już za rok, bo przecież orkiestra - niezależnie od warunków - gra do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

 

Weronika Wójcik

 

 


Data publikacji: 02 lutego 2021

Przewiń do góry