Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Pobiegnij z nami w Elbląskim Biegu Niepodległości

Pobiegnij z nami w Elbląskim Biegu Niepodległości

W ramach obchodów jubileuszu 25-lecia Uczelni chcielibyśmy zebrać grupę studentów, pracowników oraz przyjaciół ANS, którzy pobiegną w VIII Elbląskim Biegu Niepodległości na 10 km oraz sztafet po 3333 m.
Elbląski Bieg Niepodległości odbędzie się 11 listopada o godz. 13.30, przemknie ulicami naszego miasta.


Zgłoszenia do VIII Elbląskiego Biegu Niepodległości będą przyjmowane jedynie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej do 7 listopada 2022 r. (prosimy zaznaczyć ANS w Elblągu). Prosimy również wysłać zgłoszenie na maila Turn on Javascript!

 

Wpisowe w biegu na 10 km i rywalizacji sztafet to 50 zł od osoby za pakiet startowy.
UWAGA STUDENCI I PRACOWNICY– Wasze wpisowe pokryje Uczelnia!

 

Start Biegu Głównego na dystansie 10 km będzie ustawiony na ulicy Wodnej, w pobliżu Galerii EL. Później uczestnicy, podobnie jak przed rokiem, pobiegną ulicami: Wałowa, Stoczniowa, Królewiecka, Pocztowa, Armii Krajowej, 12 Lutego, Hetmańska, Tysiąclecia, Rycerska, Wigilijna, Zamkowa, Wapienna, Bulwar Zygmunta Augusta, a meta będzie znajdować się także na ul. Wodnej.

Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania 3 pętle, po 3,3 km, w maksymalnie 1 godzinę i 30 minut. W tym samym czasie odbędzie się także rywalizacja 3-osobowych sztafet, w której każdy zawodnik będzie miał do pokonania jedną pętlę.

 

Jest możliwość przygotowania się do tego biegu. Wziąć udział mogą wszystkie osoby, nawet te, które zaczynają biegać, Grupa Team Karaś Elbląg organizuje spotkania przygotowujące uczestników do biegu.

Więcej info na stronie https://www.portel.pl/sport/przygotuj-sie-do-biegu-niepodleglosci-z-team-karas-elblag/131204


Data publikacji: 24 października 2022

Przewiń do góry