Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Mgr Henryka Szumna ponownie w składzie Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS w Gdańsku

Mgr Henryka Szumna ponownie weszła w skład Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS w Gdańsku na kadencję 2024 – 2026

W dniu 25 kwietnia 2024 roku, na terenie pięknego kampusu Politechniki Gdańskiej, w budynku Hydromechaniki przy ul. Narutowicza 11/12 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Organizacji Środowiskowej Akademickiego Związku Sportowego w Gdańsku

W Walnym wzięło udział 65 delegatów z uczelni pomorskich. W tym, jakże ważnym dla nas wydarzeniu, uczestniczyli także delegaci z Klubu Uczelnianego AZS ANS w Elblągu, który to klub związany jest z Organizacją Środowiskową AZS w Gdańsku od czerwca 1999 roku, czyli od zarejestrowania naszego Klubu AZS w strukturach Akademickiego Związku Sportowego.

Delegatami naszego klubu byli: Karolina Tomaszewska – Sekcja Sportów Wodnych, Maja Cichocka – Sekcja Siłowa oraz zaproszeni goście w osobach mgr Henryka Szumna – Prezes naszego Klubu, jednocześnie członek ustępującego Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS
w Gdańsku oraz Daniel Dobranz – Sekcja Siłowa.

Zgodnie z programem Walnego Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego głos zabrał, Prezes ustępującego Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS w Gdańsku, Rektor Politechniki Gdańskiej prof. dr hab. Inż. Krzysztof Wilde. Po przemówieniu przystąpiono do realizacji kolejnych punktów programu, którego clou były wybory nowego Zarządu na kadencję 2024 – 2026.

W wyniku głosowania prof. dr hab. Inż. Krzysztof Wilde uzyskał reelekcję w wyborach na Prezesa Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS w Gdańsku, a Prezes naszego Klubu, mgr Henryka Szumna, po raz kolejny została obdarzona zaufaniem środowiska sportowego uczelni pomorskich i ponownie weszła w skład Zarządu OŚ AZS w Gdańsku na kadencję 2024 – 2026.

Gratulujemy!


Data publikacji: 06 maja 2024

Przewiń do góry