EuroSymbol Nowoczesnego Kształcenia 2018

EuroSymbol Nowoczesnego Kształcenia 2018

Miło nam poinformować, że Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu została uhonorowana tytułem EuroSymbol Nowoczesnego Kształcenia 2018.

W piątek 23 listopada 2018 odbyła się uroczysta Gala Finałowa Symbol 2018. Przedstawiciele kilkudziesięciu firm i instytucji z całego kraju zgromadziło się, aby odebrać zdobyte tytuły w ósmej już edycji programu Symbol.

Gala wręczenia Symboli jest wisienką na torcie całorocznego programu, który ma na celu pod czujnym okiem eksperckiej kapituły wyłonienie i nagrodzenie najlepszych i najciekawszych firm, których osiągnięcia zasługują na miano symbolicznych.

Symbol to ogólnopolski program promocyjny prowadzony od 8 lat przez redakcję „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”. Program jest profesjonalnym narzędziem do kształtowania odpowiedniego wizerunku medialnego i najwyższej polityki jakości. Wyróżnienie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu jest potwierdzeniem bardzo dobrze prowadzonej przez nią polityki jakości kształcenia poprzez stosowanie nowoczesnych metod przekazywania wiedzy, współpracy z biznesem oraz ogromnego wsparcia dla studentów przy wchodzeniu na rynek pracy i podniesienia kompetencji zawodowych.

— Dzięki udziałowi w programie Symbol wiele firm i instytucji potwierdziło swoją najwyższą jakość, ugruntowało swój wizerunek i nawiązało wiele kontaktów biznesowych. Od lat staramy się wśród Laureatów budować dobre relacje, poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że także i Państwo stają się dzisiaj częścią tej rodziny! — mówił  podczas gali Jakub Lisiecki, redaktor naczelny „Monitora Biznesu” oraz „Monitora Rynkowego”.

Patronatem honorowym Galę Symbol 2018 objęli: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oraz Główny Inspektor Ochrony Środowiska.

 

W ubiegłorocznej edycji Kapituła wyróżniła Centrum Transferu Technologii PWSZ w Elblągu nadając mu tytuł EuroSymbol Synergii Nauki i Biznesu 2017.


Data publikacji: 27 listopada 2018

Przewiń do góry