EBSCO eBooks Open Access Monograph Collection - bezpłatne ebooki

EBSCO eBooks Open Access Monograph Collection - bezpłatne ebooki

EBSCO Information Services (EBSCO) udostępnia nową darmową kolekcję e-booków, zawierającą tysiące wysokiej jakości książek elektronicznych w otwartym dostępie (OA) od wiodących wydawnictw uniwersyteckich i naukowych na świecie.

Kolekcja EBSCO eBooks Open Access Monograph Collection została stworzona we współpracy z wydawnictwami uniwersyteckimi i naukowymi, takimi jak University of Michigan Press, Taylor & Francis oraz Temple University Press, aby zapewnić bibliotekom i użytkownikom końcowym wybór i dostęp do szerokiej gamy możliwych do odkrycia treści, których liczba będzie rosła. Dzięki kolekcji EBSCO eBooks Open Access Monograph Collection biblioteki uzyskują dostęp do książek elektronicznych OA bez DRM na platformie EBSCO, co zapewni użytkownikom spójność z innymi książkami elektronicznymi w kolekcji biblioteki.

Aktualnie kolekcja zawiera ponad 2,500 książek elektronicznych.

Wszystkie książki w kolekcji EBSCO eBooks™ Open Access Monograph Collection są wolne od DRM. Kolekcja jest dostępna dla użytkowników bezpłatnie na platformie EBSCOhost®, a zawarte w niej eBooki są łatwe do znalezienia za pośrednictwem wyszukiwarki EBSCO Discovery Service (EDS).

Poniżej bezpośredni link do kolekcji:

eBook Open Access (OA) Collection: https://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&groupid=main&profile=ehost&defaultdb=e001mww

 

 


Data publikacji: 08 lipca 2021

Przewiń do góry