Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny Flaga: Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Zaproszenie do udziału w XLVII Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych

Zaproszenie do udziału w XLVII Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy młodych naukowców do wzięcia udziału wXLVII Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych – „KOŁA NAUKOWE SZKOŁĄ TWÓRCZEGO DZIAŁANIA”, które odbędzie się w dniach26-27 kwietnia 2018 roku w Olsztynie.

 

Jest ono skierowane do studentów i doktorantów reprezentujących uczelnie wyższe z całej Europy. Seminarium ma charakter interdyscyplinarny. Uczestnicy będą mieli możliwość przedstawienia wyników swoich prac naukowych w postaci prezentacji ustnych i posterów w 16 sekcjach tematycznych (kształtowania i ochrony środowiska, nauk biologicznych, nauk ekonomicznych, nauk geograficznych, nauk humanistycznych, nauk technicznych oraz matematycznych i informatycznych, nauk medycznych, nauk o żywności, nauk pedagogicznych, nauk politycznych, nauk prawnych, nauk społecznych, nauk weterynaryjnych, nauk zootechnicznych, nauk teologicznych, doktorantów).

W ramach Seminarium przewidujemy publikację artykułów naukowych, które otrzymają pozytywne recenzje.  

 

W związku z tym wydarzeniem, uprzejmie prosimy o przekazanie niniejszego zaproszenia zainteresowanym odbiorcom, szczególnie studentom i doktorantom, opiekunom kół naukowych, opiekunom i promotorom doktorantów.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych zostaną przesłane w Komunikacie I, a także będą dostępne na stronie internetowej: http://www.uwm.edu.pl/mskn/

 

Pytania prosimy kierować na adres e-mail: Turn on Javascript!

 Zaproszenie do udziału w XLVII Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny MSKN 2017:

- Studenckie Koło Naukowe Technologów Przetwórstwa Surowców Roślinnych

- Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Środowiskowego „PROSPERO”


Data publikacji: 11 grudnia 2017

Przewiń do góry