Ruszyła IV tura rekrutacji na bezpłatne studia

Ruszyła IV tura rekrutacji na bezpłatne studia

Do 14 października trwa IV tura rekrutacji na bezpłatne studia w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu. W naszej Akademii od ponad 20 lat dążymy do tego, aby oferowane kierunki studiów i specjalności były dostosowane do stale zmieniającego się rynku pracy. Właśnie dlatego w tym roku przygotowaliśmy wiele nowości!

 

10 kierunków studiów oraz 19 specjalności na bezpłatnych studiach inżynierskich, licencjackich i magisterskich – jest z czego wybierać!

 

W naszej ofercie pojawił się kierunek studiów - Kosmetologia oraz nowe specjalności, takie jak Resocjalizacja nieletnich oraz Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka w ramach Pedagogiki, czy też Administracja publiczna i zapobieganie patologiom społecznym na kierunku Administracja.

 

Jednak to nie wszystko!

Niezmiennie oferujemy kierunki, które od wielu lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dostępne są: Informatyka, Filologia Angielska, Mechanika i Budowa Maszyn, Budownictwo oraz Ekonomia z nową specjalnością - Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw.

Jeżeli chcesz zapisać się na studia magisterskie, to znajdziesz u nas studia jednolite na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz uzupełniające na kierunku Studia menadżersko-prawne.

 

Praktyczny wymiar studiów

Atrakcyjne kierunki studiów to nie wszystko co możemy Tobie zaoferować. Kluczem do sukcesu jest połączenie pasji z umiejętnościami potrzebnymi na rynku pracy.

O praktycznym wymiarze studiów w naszej Akademii świadczą wielomiesięczne praktyki zawodowe w najlepszych firmach i instytucjach oraz wykładowcy praktycy dbający o to, aby z zajęć wynieść nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również przydatne umiejętności.

Wszystko to sprawia, że absolwenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu postrzegani są jako wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy mają znacznie większe szanse na znalezienie posady w wymarzonym zawodzie.

 

Nie zwlekaj! Rejestracja elektroniczna kandydatów na rok akademicki 2022/2023 trwa!

 

Pełną ofertę kierunków studiów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu znajdziesz na stronie internetowej https://ans-elblag.pl/kierunki-studiow/


Data publikacji: 22 września 2022

Przewiń do góry